Opravy karoserie poničené kroupami a parkováním

Poškodily vaše auto kroupy? Chcete opravit promáčkliny nebo jiná poškození, která vznikly při parkování od dveří stojícího vozidla, bez výměny dílů a lakování? V autoservisu LB Automobile na Praze 4 v Kunraticích opravujeme karoserie osobních a užitkových vozů, které jsou poničené kroupami nebo jiným neopatrným zacházením druhých motoristů. Využíváme při tom osvědčenou metodu PDR (Paintless Dent Repair) vhodnou k vyrovnání promáčklin a důlků všech velikostí. Jedná se o speciální techniku opravy karoserie za studena. Díky tomu vám zajistíme zachování původního laku automobilu bez poškození jeho struktury.

4 důvody, proč si oblíbíte naše služby

  • V případě osobních i užitkových vozů používáme revoluční a časově nenáročnou metodu PDR, díky které nedochází při opravách karoserií k poškození laku. Navíc patří mezi pojišťovnami uznávané metody při likvidaci pojistných škod na celém světě.
  • Využíváme speciální nástroje a nářadí vyvinuté pro tento typ oprav, které jsou šetrné, rychlé a spolehlivé. Hlavní výhodou našich oprav je přijatelná cena, rychlost a především zachování původního laku automobilu. Díky tomu neklesá jeho hodnota, nemusíte platit za nové lakování ani jiné díly a zachová se barevnost odstínu oproti nově nalakovaným dílům na vozidle.
  • Většinu promáčklin vyrovnáme bez ohledu na jejich umístění, počet a velikost. Nabízíme i související služby – výměny poškozených dílů nebo třeba čelních a bočních skel automobilů, které jsou často během krupobití také poškozeny a poničeny, případně lakování dílů.
  • Opravy karoserií provádíme 6 dní v týdnu (kromě neděle) od 8.00 do 18.00 h., v sobotu od 8.00 do 13.00 hod. Nabízíme také expres služby bez objednání a to i v sobotu od 8.00 do 13.00 h. Čekání v našem servisu vám zpříjemníme drobným občerstvením včetně italské a brazilské kávy zdarma, kterou vám připravíme.

Poznámka: Určité promáčkliny na karoserii není možné vyrovnat. Jedná se o extrémně špatně přístupná místa a části karoserie, které mají poškozený povrch a lak by po vyrovnání prasknul. Tyto díly se metodou PDR připravují pro lakování.

PDR – opravy karoserií bez poškození laku

  • Opravy poničených karoserií provádíme rychlou a osvědčenou metodou PDR (Paintless Dent Repair). Při tomto šetrném postupu se plech z rubové strany poškozeného dílu bodově zpracovává a masíruje do původní podoby. Na nepřístupných místech se promáčkliny vytahují lepící metodou.
  • Při opravě metodou PDR vždy záleží na tloušťce plechu jednotlivých karoserií. Automobilky totiž používají rozdílné tloušťky plechu. Jejich kvalita a síla je proto rozdílná stejně jako čas strávený na opravě.
  • Vyrovnání metodou PDR probíhá za studena, bez poškození laku a nutnosti lakování. Díky tomu je zajištěna absolutní hladkost opraveného povrchu – původní lak zůstává zachován bez jakýchkoli změn v barvě nebo struktuře. Vozidlo tak neztrácí hodnotu při jeho dalším prodeji.
  • V určitých částech karoserie nelze zajistit vyrovnání metodou PDR a jiná oprava než lakování karoserie není možná. Ve výjimečných případech nemusí  oprava PDR přinést 100% výsledky. Vždy záleží na rozsahu poškození a přístupnosti jednotlivých dílů.

Autoservis LB Automobile Opravy karoserie poničené kroupami

Ceník ke stažení [pdf]

Jak postupujeme při opravách?

Pokud karoserii vašeho vozu poškodily kroupy, stačí se objednat a navštívit náš autoservis. Náš technik nejprve prozkoumá rozsah škod, připraví kalkulaci a spočítá cenu opravy. Ta se odvíjí od počtu promáčklin a jejich velikosti na jednotlivých dílech karoserie (kapota, boční rámy, střecha a další díly). Kromě ceny vám upřesníme také termín, kdy bude vše hotové a vozidlo připravené ke předání po opravě. Za několik málo dnů si vyzvednete své auto a můžete se vydat na cesty s karoserií, která bude jako nová bez známky jakéhokoliv poškození po krupobití.

Kdy nás můžete navštívit?

Přijeďte do autoservisuLB Automobile na adrese Dobronická 635, Praha 4 – Kunratice a nechte si od nás opravit poničenou karoserii. Vyrovnání provádíme každý všední den od pondělí do pátku v čase od 8.00 do 18.00 h., v sobotu do 8.00 do 13.00 h. Pokud vás zajímá, kdy máme nejbližší volný termín, bez váhání zavolejte na číslo 241 711 643 nebo 602 246 247. Můžete také poslat zprávu na náš e-mail.

 

Chci se objednat do servisu

 

On-line rezervační systém pro
přezutí pneumatik


On-line rezervační systém pro
servis klimatizace


Uskladnění pneumatik

Pneuservis akce 2024

TUV NORD

Certifikát kvality služeb pro náš autobazar a autoservis

 

LB Automobile

Dobronická 635
Praha 4 - Kunratice

 
OTEVŘENO

PO - PÁ 8:00 - 18:00
SO 8:00 - 18:00
 

PNEUSERVIS

PO - PÁ 8:00 - 18:00
SO 8:00 - 18:00
 

 

On-line rezervační systém pro přezutí pneumatik >>

 

Autoservis Praha

Příběh autocentra LB Automobile začíná v roce 1995, kdy jsme začali opravovat i prodávat osobní a užitkové vozy. Každým rokem jsme zvyšovali kvalitu nabízených služeb a počet aut v nabídce autobazaru.

V současné době naše autocentrum nabízí kompletní služby jako je autoservis Praha 4, pneuservis Praha 4 a měření emisí ME pro vozidla různých značek. Máme moderní zázemí a používáme originální autodíly. O vaše auto bude pečovat tým zkušených mechaniků i kvalifikovaných odborníků na diagnostiku.

Prodej kvalitních pneumatik světových značek on-line za nízké ceny.

Více informací o firmě
LB Automobile

 

Prodej pneu Praha 4