Financování / VIP Pojištění vozidel

 

VIP Pojištění vozidel

 

VIP Pojištění vozidel

Zakoupili jste si u nás automobil a schází Vám už jen sjednat pojištění? Není nic snazšího – autocentrum LB Automobile sjednává pojištění vozidel. Zařídíme pro Vás jak povinné ručení, tak i havarijní pojištění a další připojištění dle Vašich požadavků.

Pokud u nás kupujete automobil prostřednictvím úvěru na auto či autoleasingu, zahrnuje sjednaný úvěr i povinné a havarijní pojištění se slevou až 50 %. Pojistné je již zahrnuto v měsíční splátce.

Nad rámec běžného pojištění vozidel můžete pro svůj vůz sjednat také pojištění pro případ krádeže, připojištění čelního skla, pojištění pro případ živelné události (kroupy, pád stromu atd.), připojištění osob ve vozidle, nebo přímo kompletní havarijní pojištění, tzv. kasko, pro které se rozhoduje stále víc majitelů motorových vozidel. Na cestách Vás může potkat cokoliv - pojistěte se proti nepředvídaným událostem a užívejte svůj vůz bez starostí!

Zajišťujeme V.I.P. pojištění vozidel. Pojistíme vám nejen vozidlo zakoupené u nás, ale také vozidla od jiných dealerů, autobazarů nebo soukromích osob. Zprostředkujeme vám jak povinné ručení, tak i havarijní pojištění nebo třeba připojištění čelního skla. Pojištění vozidel zprostředkováváme on-line a na počkání.

Pojišťovny, u kteých vám sjednáme pojištění vozidla:

  • Allianz
  • Generali
  • Česká pojišťovna
  • ČSOB pojišťovna
  • Kooperativa
  • ČPP

On-line rezervační systém pro
přezutí pneumatik


On-line rezervační systém pro
servis klimatizace


Uskladnění pneumatik

Pneuservis akce 2024

TUV NORD

Certifikát kvality služeb pro náš autobazar a autoservis

 

LB Automobile

Dobronická 635
Praha 4 - Kunratice

 
OTEVŘENO

PO - PÁ 8:00 - 18:00
SO 8:00 - 18:00
 

PNEUSERVIS

PO - PÁ 8:00 - 18:00
SO 8:00 - 18:00
 

 

On-line rezervační systém pro přezutí pneumatik >>

 

Autoservis Praha

Příběh autocentra LB Automobile začíná v roce 1995, kdy jsme začali opravovat i prodávat osobní a užitkové vozy. Každým rokem jsme zvyšovali kvalitu nabízených služeb a počet aut v nabídce autobazaru.

V současné době naše autocentrum nabízí kompletní služby jako je autoservis Praha 4, pneuservis Praha 4 a měření emisí ME pro vozidla různých značek. Máme moderní zázemí a používáme originální autodíly. O vaše auto bude pečovat tým zkušených mechaniků i kvalifikovaných odborníků na diagnostiku.

Prodej kvalitních pneumatik světových značek on-line za nízké ceny.

Více informací o firmě
LB Automobile

 

Prodej pneu Praha 4