Financování automobilů - Leasing, úvěr, pojištění na počkání, odpočet DPH...

Odpočet DPH

Firmy a OSVČ mohou u nás uplatnit odpočet 21% DPH (podle zákona č. 87/2009 Sb.) na osobní automobily typu sedan, kombi, MPV atd. Tuto možnost mají i u užitkových vozů typu furgon-VAN, valník, sklápěč, minibus, maxi box-skříň, pick-up, chlaďák-mrazák, speciální nástavba atd.

Financování vozidel

Umožníme vám jednoduchou a rychlou cestou získat finanční leasing či úvěr na auto. Vaši smlouvu vyřídíme do 30 minut online, a to i o víkendu. Splátky a dobu financování úvěru si určujete vy. Garantujeme neměnnou výši měsíčních splátek. Úvěr na auto či leasing automobilů navíc zahrnuje i povinné a havarijní pojištění se slevou až 50 %. Pojistné je zahrnuto v měsíční splátce.

VIP pojištění vozidel

Sjednáváme pojištění vozidel, a to jak povinné ručení, tak i havarijní pojištění a další připojištění. Pojistíme i auto zakoupené jinde. Pojištění zprostředkováváme on-line i na počkání.

On-line rezervační systém pro
přezutí pneumatik


On-line rezervační systém pro
servis klimatizace


Uskladnění pneumatik

Pneuservis akce 2024

TUV NORD

Certifikát kvality služeb pro náš autobazar a autoservis

 

LB Automobile

Dobronická 635
Praha 4 - Kunratice

 
OTEVŘENO

PO - PÁ 8:00 - 18:00
SO 8:00 - 18:00
 

PNEUSERVIS

PO - PÁ 8:00 - 18:00
SO 8:00 - 18:00
 

 

On-line rezervační systém pro přezutí pneumatik >>

 

Autoservis Praha

Příběh autocentra LB Automobile začíná v roce 1995, kdy jsme začali opravovat i prodávat osobní a užitkové vozy. Každým rokem jsme zvyšovali kvalitu nabízených služeb a počet aut v nabídce autobazaru.

V současné době naše autocentrum nabízí kompletní služby jako je autoservis Praha 4, pneuservis Praha 4 a měření emisí ME pro vozidla různých značek. Máme moderní zázemí a používáme originální autodíly. O vaše auto bude pečovat tým zkušených mechaniků i kvalifikovaných odborníků na diagnostiku.

Prodej kvalitních pneumatik světových značek on-line za nízké ceny.

Více informací o firmě
LB Automobile

 

Prodej pneu Praha 4