O firmě LB Automobile

LB Automobile

LB Automobile LB Automobile - autocentrum a výběrový autobazar Praha, ojetá auta se zárukou. Od nás odjíždíte rovnou na silnici, ne do servisu.

Vše se u nás točí kolem aut. Autocentrum LB Automobile je rodinná firma, na trhu působíme od roku 1995. Svým klientům nabízíme kompletní služby - prodej a výkup ojetých aut, autoservis, pneuservis, servis autoklimatizace, mycí servis a další autoslužby. Autocentrum LB Automobile je členem Ford Service Clubu a prodejcem originálních náhradních dílů pro vozy Ford.

Proč patří LB Automobile - autobazar Praha mezi nejvyhledávanější autobazary v ČR? Díky dlouholetým zkušenostem pro Vás vybíráme a dovážíme ze zahraničí (EU a Švýcarsko) kvalitní vozidla, která jsou ve velmi dobrém stavu, nehavarovaná, po prvním majiteli a včetně servisní knížky. Ojetá auta v naší nabídce mají svou minulost - u nás nekupujete zajíce v pytli.

Navíc je možné na všechna ojetá vozidla, která LB Automobile - autobazar Praha nabízí, získat až dvouletou záruku CAR GARANT! Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis. Vše, co budete potřebovat, zařídíte u nás - na jednom místě a bez starostí.

LB Automobile - autobazar Praha umožňuje také výkup vozidel za hotové nebo mobilní výkup. Pokud uvažujete o prodeji svého vozidla, kontaktujte naše prodejce. Přijímáme také vozidla pro komisní prodej a zaručujeme nejlepší prezentaci Vašeho automobilu nejen v rámci České republiky, ale i EU.

Prodejem auta zkrátka naše služby nekončí - v LB Automobile se o Vaše auto postaráme i v budoucnu. Věříme, že oceníte kvalitní služby, příjemnou atmosféru, profesionální a férový přístup. Protože to je naše cesta.

Naše společnost se zabývá především dovozem aut ze zahraničí – jedná se zejména o užitkové vozy do 3,5 tuny s možností odpočtu DPH.

Samozřejmě se snažíme klientům zajistit co nejlepší služby, proto zároveň poskytujeme:

Dovoz aut ze zahraničí

Výběrový dovoz aut ze zahraničí (země EU ). Zejména Německo, Rakousko, Belgie, Lucembursko, Francie, Holandsko. Velmi výhodné nabídky. Všechny vozy jsou v prvotřídním stavu. Dovážíme jak osobní, tak i užitkové vozy.

Prodej aut

Prodáváme dodávky, furgon/van, valník, sklápěč, třístranný sklápěč, skříň, chlaďák, mrazák, speciální nástavba, pick-up, mikrobus a osobní auta, s možností odpočtu DPH. Zásadně nehavarované a od prvního majitele. Samozřejmostí je také servisní knížka, nové STK, emise a garance původu.

Financování

Zprostředkováváme úvěr a leasing automobilů pro podnikatele, soukromé osoby, státní a neziskové organizace. Umožníme Vám snadnou, jednoduchou a pohodlnou cestu k jeho financování.Pokud jste občan České republiky s trvalým bydlištěm v ČR, podnikatel nebo firma i cizí státní příslušník s povolením k trvalému pobytu na území ČR, využijte našich dlouholetých zkušeností, oceněných certifikáty V.I.P. DEALER. Je jen na Vás,zda se rozhodnete pro úvěr na auto nebo finanční leasing automobilů. Vaši smlouvu vyřídíme, a to přímo na místě do 30 minut i o víkendu. Výše splátek a doba financování se přizpůsobí Vašim požadavkům. Garantujeme Vám neměnnou výši měsíčních splátek.Vozidlo máte povinně a havarijně pojištěno se slevou až 50% a je již zahrnuto v měsíční splátce.

Pneuservis

Autocentrum LB Automobile nabízí taktéž služby pneuservisu. Provádíme výměnu pneumatik u osobních a užitkových vozů do 3,5 tuny. Náš pneuservis disponuje moderními stroji Bosch na zouvání a vyvažování pneumatik. Poradíme a dodáme vám vhodný typ pneu, s ohledem na vaše potřeby. Jestli nechcete neustále přezouvat své pneumatiky, ale měnit celá kola, nabídneme vám alu disky i plechové disky za akční ceny. Během výměny kol či pneumatik vám nabídneme výbornou italskou kávu a do hodiny odjíždíte na nových pneumatikách. Pokud nedisponujete prostory pro skladování sezónních pneu či celých kol, rádi vám je uskladníme. Vaše cesta na nových pneumatikách začíná v pneuservise LB Automobile.

Autoservis

Autocentrum LB Automobile se zabývá kompletní servisní činností pro všechny značky vozů. Náš servis se o Vás kompletně postará bez ohledu na skutečnost, zda vlastníte jedno vozidlo, nebo disponujete rozsáhlým vozovým parkem. Autoservis disponuje nejmodernějším vybavením a spolu s kompletní diagnostikou Ford IDS, Bosch a super VAG-COM, jsme schopni poskytovat komplexní servis pro Vaše vozy a to od garanční kontroly až po odstranění následků dopravní nehody. Autoservis LB Automobile je členem Ford Service Clubu a prodejcem originálních autodílů Ford. Provádíme servis osobních a užitkových vozů do 3,5 tuny. Šíře nabídky služeb autoservisu se pohybuje od běžných úkonů údržby až po rozsáhlé opravy. Pro naše zákazníky také nabízíme možnost zapůjčení náhradního vozidla. Kvalifikovaní a certifikovaní servisní pracovníci autocentra LB Automobile mají dlouholeté zkušenosti, a jsou připraveni poskytnout vašemu vozu komplexní odbornou péči. V rámci individuálního přístupu ke každému zákazníkovi nabízíme v případě servisu pro více vozidel možnost uzavření rámcové smlouvy s individuálním nastavením podmínek a cen u všech poskytovaných služeb.

Výkup vozidel

Odkoupíme vaše vozidlo na protiúčet. Zdarma zařídíme převod – ihned přebíráme zodpovědnost.

Pojištění vozidel

Zajišťujeme V.I.P. pojištění vozidel. Pojistíme vám nejen vozidlo zakoupené u nás, ale také vozidla od jiných dealerů, autobazarů nebo soukromích osob. Zprostředkujeme vám jak povinné ručení, tak i havarijní pojištění nebo třeba připojištění čelního skla. Pojištění vozidel zprostředkováváme on-line a na počkání.

 

Těšíme se na setkání s Vámi!

Autobazar Praha – Autocentrum Praha - Autoservis Praha – Autoservis Ford

On-line rezervační systém pro
přezutí pneumatik


On-line rezervační systém pro
servis klimatizace


Uskladnění pneumatik

Pneuservis akce 2024

TUV NORD

Certifikát kvality služeb pro náš autobazar a autoservis

 

LB Automobile

Dobronická 635
Praha 4 - Kunratice

 
OTEVŘENO

PO - PÁ 8:00 - 18:00
SO 8:00 - 18:00
 

PNEUSERVIS

PO - PÁ 8:00 - 18:00
SO 8:00 - 18:00
 

 

On-line rezervační systém pro přezutí pneumatik >>

 

Autoservis Praha

Příběh autocentra LB Automobile začíná v roce 1995, kdy jsme začali opravovat i prodávat osobní a užitkové vozy. Každým rokem jsme zvyšovali kvalitu nabízených služeb a počet aut v nabídce autobazaru.

V současné době naše autocentrum nabízí kompletní služby jako je autoservis Praha 4, pneuservis Praha 4 a měření emisí ME pro vozidla různých značek. Máme moderní zázemí a používáme originální autodíly. O vaše auto bude pečovat tým zkušených mechaniků i kvalifikovaných odborníků na diagnostiku.

Prodej kvalitních pneumatik světových značek on-line za nízké ceny.

Více informací o firmě
LB Automobile

 

Prodej pneu Praha 4